مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / گلدان پلاستیکی / تولیدکننده گلدان مستطیل پلاستیکی با زیره سفید

تولیدکننده گلدان مستطیل پلاستیکی با زیره سفید

گلدان مستطیل پلاستیکی با زیره سفید توسط تولید کنندگان بسیاری که در زمینه تولید گلدان پلاستیکی فعالیت دارند، به تولید می‌ رسد. تولید کننده این محصول سعی دارد تا در فرایند تولید آن بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه را استفاده کرده و تمامی فرآیند تولید را تحت نظر کارشناسان کنترل کیفی و مطابق با استاندارد های جهانی انجام دهد تا محصول از لحاظ کیفی درجه بالایی قرار داشته باشد.

 گلدان مستطیل

مشخصات ظاهری گلدان پلاستیکی مستطیلی

مشخصات ظاهری گلدان پلاستیکی مستطیلی گلدان ها یکی از ضروری ترین تجهیزات در حوزه پرورش گل و گیاه به شمار می‌ روند. در واقع بدون وجود آن ها، پرورش‌ گل امکان پذیر نیست. گلدان ها در نمونه های بسیار متنوعی به تولید می‌ رسند که یکی از این گلدان ها، گلدان های مستطیلی است که غالباً برای پرورش گل در فضای بیرون و یا بالکن ها طراحی شده اند.

گلدان های مستطیلی از جنس های مختلفی به تولید می‌ رسند که نمونه های پلاستیکی جزو نمونه های مقرون به صرفه گلدان ها به شمار می روند. چرا که به دلیل موادی که در ساختار شان استفاده شده است از قیمت بسیار مناسب تری نسبت به نمونه های سفالی و غیره برخوردار می باشند.

از جمله مشخصات ظاهری گلدان پلاستیکی مستطیلی که مد نظر خریداران قرار می گیرد، ابعاد آن ها است. گلدان های مستطیلی در ابعاد بسیار متنوع به تولید می رسند که یکی از شاخص‌ های مهم در ابعاد آن ها میزان مساحت قاعده آن ها است.

نوع زیره گلدان مستطیلی از دیگر عواملی است که جزو مشخصات این محصول به شمار می رود. به طور مثال گلدان های مستطیلی که برای فضای بیرونی به خصوص برای قسمت بالکن ها در نظر گرفته شده اند، زیره آن ها، طوری طراحی شده است که گلدان می‌ تواند بر روی میله ثابت مستقر شود. در واقع زیره آن ها دارای انحنایی است که میله بالکن در آن قرار گرفته و گلدان ثابت در آن مکان مستقر می شود.

روش های خرید انواع گلدان مستطیلی

روش های خرید انواع گلدان مستطیلی خرید گلدان مستطیلی به روش های بسیار مختلفی امکان‌ پذیر است. یکی از روش های خرید انواع گلدان مستطیلی، خرید غیر حضوری است که خریداران می‌ توانند با این نحوه خرید صرفه جویی بسیاری در وقت خود را به انجام برسانند و تنها با در دست داشتن یک تلفن هوشمند گلدان مستطیلی مد نظر خود را انتخاب کرده و آن را درب منزل تحویل می گیرند.

خرید مستقیم گلدان مستطیل از دیگر روش های خرید این محصول به شمار می‌ رود این روش خرید موجب می‌ شود تا تمامی واسطه های موجود در فرآیند فروش گلدان به صفر برسند و گلدان مستطیلی با نازل ترین قیمت در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهنوش شاه آبادی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09116575403
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: plastpot@
پاسخگویی تلگرام: 09116575403
واتس اپ: 09116575403
اینستاگرام: 09116575403
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز گلدان نشا پلاستیکی

گلدان برای نگهداری از گل طراحی شده است که از جمله وسایلی می باشد که در زیبایی و چیدمان منزل تاثیر دارد از همین رو هر روزه انواع گلدان با جنس های گوناگون نظیر گل

دیدگاهتان را بنویسید