مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / گلدان پلاستیکی / تولید انواع گلدان پلاستیکی سفید

تولید انواع گلدان پلاستیکی سفید

تولید انواع گلدان پلاستیکی سفید به صورت مستقیم انجام می شود کیفیت این گلدان ها بستگی به نوع و کیفیت مواد اولیه دارد، گلدان های پلاستیکی از نظر طرح و شکل های فیزیکی به گلدان های مربعی یا چهار گوش و دایره ای تقسیم می شوند، هر کدام از این گلدان ها از مواد و قالب هایی متفاوت تولید می شوند و باید بدانید که بعد از تولید از رنگ های سفید برای آن ها استفاده می کنند.

تولید انواع گلدان پلاستیکی سفید

معرفی انواع گلدان پلاستیکی سفید

گلدان سفید پلاستیکی

 باید بدانید که در استفاده از گلدان های پلاستیکی ابتدا باید درباره ی آن اطلاعاتی جمع کنید و برای انتخاب و خرید آن ها فروشنده بخواهید این گلدان را به شما معرفی کند، گلدان ها در کل به چند نمونه تقسیم می شوند که هر کدام کارایی خود را به خوبی انجام می دهند.

یکی از این گلدان ها، گلدان های چهار گوش است که به صورت مربعی می توان از آن استفاده کرد، این گلدان ها از کیفیتی بسیار خوب بر خوردار است و باید بدانید که طرح فیزیکی این گلدان ها برای هر دو نوع ریشه یعنی هم افشان و هم ریشه های تک شاخه استفاده می شوند، باید بدانید که که این گلدان ها بیشتر برای گیاهان کوچک استفاده می شوند که در خانه ها قرار می گیرند.

اما یکی دیگر از این گلدان ها، گلدان های دایره ای می باشد که این نیز برای ریشه های افشان بسیار خوب است ولی اندازه ی و ارتفاع آن برای گیاهان تک ریشه و عمقی مناسب نمی باشد، گلدان های کوچک دایره ای نیز مانند چهار گوش در تزئینات خانه استفاده می شوند اما باید بدانید که این گلدان ها آب کمتری در خود نگه می دارند.

یکی دیگر گلدان های تولید شده می توان یه گلدان های مستطیلی اشاره کرد، این گلدان ها کمتر پیدا می شوند اما استفاده ی اصلی آن ها برای ساختن باغچه ای مصنوعی به کار می رود، این گلدان ها طولی زیاد دارند و در آن ها هر نوع گیاهی را می توان کاشت و می توان آن ها را سر ردیف قرار داد تا یک باغچه درست کنید.

رنگبندی گلدان پلاستیکی نیز در تاثیر عمر این گلدان ها تاثیر دارد و توصیه می شود رنگ های روشن را بیشتر انتخاب کنید چرا که طول عمری بیشتر دارند.

نحوه خرید گلدان پلاستیکی سفید

گلدان سفید پلاستیکی  نحوه خرید گلدان پلاستیکی سفید به صورت مستقیم می باشد و توصیه می شود برای سفارش دادن آن ها را به صورت عمده سفارش و خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهنوش شاه آبادی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09116575403
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: plastpot@
پاسخگویی تلگرام: 09116575403
واتس اپ: 09116575403
اینستاگرام: 09116575403
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز گلدان نشا پلاستیکی

گلدان برای نگهداری از گل طراحی شده است که از جمله وسایلی می باشد که در زیبایی و چیدمان منزل تاثیر دارد از همین رو هر روزه انواع گلدان با جنس های گوناگون نظیر گل

دیدگاهتان را بنویسید