مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / گلدان پلاستیکی / خرید عمده گلدان پلاستیکی گرد کوچک

خرید عمده گلدان پلاستیکی گرد کوچک

گلدان گرد کوچک یکی از محصولات پلاستیکی شیک و پر کاربرد برای محیط های کوچک خانگی است که متقاضیان خرید عمده آن بیشتر از صنف گلفروش ها هستند. انواع گلدان گرد با قیمت مناسب برای خرید عمده را می توانید با قیمت مناسب و کیفیت بالا به سادگی خریداری کنید.

خرید عمده گلدان پلاستیکی گرد کوچک

کاربرد گلدان پلاستیکی گرد

کاربرد گلدان پلاستیکی گرد در دنیای امروز که محیط های زندگی و فعالیت بسیار کوچک و محدود هستند استفاده از چند گلدان پلاستیکی کوچک می تواند تاثیر زیادی در روح بخشیدن و تازه کردن هوای محیط داشته باشد.
کاربرد گلدان پلاستیکی گرد بیشتر برای نگهداری گیاهان کوچکی است که تازه در حال رشد هستند. عمده این گیاهان کوچک آپارتمانی از گروه گیاهان و گلهای آپارتمانی هستند که از گلدان های گرد کوچک و پلاستیکی برای نگهداری موقت آنها استفاده می شود.

گلدان های پلاستیکی گرد کوچک بیشتر زمانی کاربرد دارند که بخواهید یک گل و گیاه زیبا را تکثیر کنید. نشاء اولیه گل را درون این گلدان ها قرار میدهند تا ریشه بزند و پس اینکه گیاه ریشه زد و به اصطلاح جان گرفت، آن را به گلدانی بزرگتر انتقال می دهند.

به طوری کلی مهمترین موارد مصرف گلدان های کوچک مراکز تکثیر انواع گل و گیاه و گلخانه های بزرگ و کوچک می باشد که از این گلدانها برای تکثیر بیشتر استفاده می کنند.

از آنجایی که حجم گلدان کوچک است و خاک کمتری در آن جا می شود و چون گیاهی که می خواهیم به تازگی آنها را رشد دهیم، کوچک است و خاک و آب کمتری نیاز دارد، همین گلدان های کوچک کفایت می کنند.

مرکز خرید انواع گلدان گلاستیکی گرد

مرکز خرید انواع گلدان گلاستیکی گرد در مرکز خرید انواع گلدان های پلاستیکی محصولات متنوعی یافت می شود. مهمترین محصولی که در این مراکز برای خرید عمده یافت می شود انواع گلدان های پلاستیکی هستند که از نظر تنوع این موارد را شامل می شوند:

  • گلدان های پلاستیکی مربع
  • گلدان های مستطیلی پلاستیکی
  • گلدان های گرد با طرح چوب از جنس پلاستیک
  • انواع زیر گلدان
  • گلدان های گرد نشایی

این محصولات همگی از جنس پلاستیک ولی با طرح و رنگ های متنوع هستند. برخی گلدان ها به همراه زیره و برخی به صورت تک عرضه می شوند.

گلدان های گرد نشایی معمولا همان گلدان های گرد کوچک به رنگ مشکی هستند که برای تکثیر گیاه مورد استفاده قرار می گیرند.

سایر انواع گلدان ها بیشتر برای تزئین استفاده می شوند. از آنجایی که انواع گلدان های پلاستیکی و سفالی برای گلهای آپارتمانی استفاده می شوند در نتیجه رنگ و مدل آنها اهمیت دارد. عمده رنگ مناسب برای این گلدان ها اغلب شامل رنگ های آجری، سفید و مشکی می باشد.

البته تنوع رنگ در گلدان های پلاستیکی کوچک بیشتر است، چرا که این گلدان ها علاوه بر استفاده به عنوان گلدان نشایی به عنوان گلدان های تزئینی نیز کاربرد دارند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهنوش شاه آبادی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09116575403
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: plastpot@
پاسخگویی تلگرام: 09116575403
واتس اپ: 09116575403
اینستاگرام: 09116575403
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز گلدان نشا پلاستیکی

گلدان برای نگهداری از گل طراحی شده است که از جمله وسایلی می باشد که در زیبایی و چیدمان منزل تاثیر دارد از همین رو هر روزه انواع گلدان با جنس های گوناگون نظیر گل

دیدگاهتان را بنویسید