مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / شرکت تولید گلدان مربع با زیره

شرکت تولید گلدان مربع با زیره

برای نگه داری انواع گل ها از گلدان استفاده می شود. این محصول در شکل های هندسی مختلف در بازار عرضه شده است. گلدان مربع یکی از رایج ترین انواع این محصول است. جدیدترین انواع این محصول همراه با زیره به بازار ارائه می شوند که در جلوگیری از مرطوب شدن محیط اطراف در نتیجه خروج آب اضافی نقش بسیار زیادی دارند. شرکت تولید گلدان مربع با زیره این محصول را در جنس های مختلف و با قیمت ارزان به بازار عرضه کرده است تا خریداران خرد و عمده این محصول بتوانند آن را به راحتی سفارش دهند.

شرکت تولید گلدان مربع با زیره

آشنایی با انواع گلدان مربع

آشنایی با انواع گلدان مربع

در دهه های گذشته از گلدان های مربعی سرامیکی یا کاشی برای نگه داری و پرورش گل استفاده می شود این نوع گلدان ها دارای قیمت بالایی بودند علاوه بر این وزن سنگینی داشته و حمل و نقل آنها مشکل بود. این گلدان های مربع نسبت به ضربه بسیار حساس بوده و در اثر کوچک ترین فشار یا ضربه دچار شکستگی یا ترک می شدند.

از انواع دیگر این محصول می ‌توان به گلدان های مربعی چوبی و سفالی اشاره کرد؛ این محصولات نیز از ماندگاری پایینی برخوردار بودند زیرا در اثر ضربه یا رطوبت دچار آسیب و تخریب می شدند.

در سال ‌های اخیر انواع مختلف گلدان مربعی پلاستیکی در شکل های بسیار زیبا و تنوع مدل زیاد به بازار عرضه شدند. این محصول در مدل های مختلف  آویز، دیواری، تزیینی و بسیاری از انواع دیگر به بازار ارائه شده اند و به دلیل مقاومت در برابر ضربه و رطوبت به خوبی توانستند جای خود را در بازار انواع گلدان پیدا کنند.

گلدان مربع پلاستیکی در انواع بدون زیر و با زیره در بازار وجود دارد که در نوع زیره دار، زیره می تواند محل نگه داری آب اضافی خروجی از گلدان باشد و به این ترتیب از کثیف شدن محیط جلوگیری می کند. این نوع گلدان های مربعی در قسمت کف خود دارای سوراخ هایی برای خروج آب اضافی هستند به این ترتیب از خفگی ریشه های گیاهان جلوگیری می شود. این نوع گلدان ها نسبت به گلدان های قبلی از قیمت بسیار پایین تری برخوردار هستند.

قیمت عرضه گلدان مربع با زیره

قیمت عرضه گلدان مربع با زیره

شرکت گلدان مربع اقدام به عرضه انواع پلاستیکی  این محصول با زیره به بازار کرده است. عرضه گلدان مربع پلاستیکی با زیره با قیمت مناسب می ‌تواند نیاز پرورش دهندگان انواع گل را به خوبی تامین نماید.

قیمت عرضه این نوع گلدان با توجه به اندازه آن متغیر است و گلدان های در ابعاد بزرگ از قیمت بیشتری برخوردار هستند.

قیمت این محصول وابستگی مستقیمی به قیمت پلیمر پلی اتیلن یا پی وی سی دارد که ماده اصلی سازنده این نوع گلدان محسوب می‌شود. با افزایش قیمت pvc در سال های اخیر قیمت عرضه این گلدان نیز افزایش یافته هستند و خریداران لازم است از قیمت روز این محصول قبل از سفارش آن آگاه شوند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهنوش شاه آبادی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09116575403
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: plastpot@
پاسخگویی تلگرام: 09116575403
واتس اپ: 09116575403
اینستاگرام: 09116575403
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز گلدان مخصوص کاکتوس

شاید خیلی از ما ندانیم که هر گلی باید در گلدان مخصوص خود نگهداری شود در نتیجه گل مورد نظر ما به شکل مناسبی رشد پیدا نمی‌کند و حتی امکان از بین رفتن آن‌ وجود خوا

دیدگاهتان را بنویسید