مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / صادرکنندگان گلدان جعبه ای رنگی

صادرکنندگان گلدان جعبه ای رنگی

گلدان از جمله وسایلی است که برای نگه داری و مراقبت از انواع گیاهان و گل های زینتی کاربرد دارد. این محصول در طرح ها و اندازه های مختلفی به بازار عرضه شده است. گلدان جعبه ای یکی از انواع این محصول است که در رنگ های مختلف و با استفاده از مواد متنوع ساخته شده است. صادر کنندگان گلدان جعبه ای رنگی این محصول با کیفیت داخلی را که از قیمت مناسبی نیز برخوردار است تهیه و به بازارهای خارج کشور صادر می کنند و به این ترتیب صادرکنندگان گلدان رنگی جعبه ای به رونق هر چه بیشتر این محصول کمک می کنند.

صادرکنندگان گلدان جعبه ای رنگی

همه چیز درباره گلدان جعبه ای رنگی

همه چیز درباره گلدان جعبه ای رنگی گلدان جعبه ای رنگی یکی از زیباترین انواع گلدان های موجود در بازار می باشد که می توان در برخی فضاهای داخلی آن را قرار داد و انواع گل های زینتی را در آن کاشت.

تین محصول رنگی به دو صورت بر روی زمین یا آویز مود استفاده قرار می گیرد که نوع آویز را را می توان برای پرورش گل هایی که دارای ساقه پیش رونده هستند به کار برد و در صورتی که بر روی زمین مثلا در بالکن یا تاق قرار داده شود باید گیاهان با رشد بسیار کم را در آنها نگه داری کرد.

انواع مختلف گلدان جعبه ای قبلا از جنس چوب بودند اما به دلیل طول عمر کم به تدریج نوع پلاستیکی این محصول توانستند جای آنها را بگیرند.

گلدان جعبه ای پلاستیکی از تنوع بسیار زیادی در رنگ برخوردار است و در مدل ها و طرح های با رنگ چوبی نیز به بازار عرضه شده است. این محصول دارای طول عمر بسیار بالایی است و جدیدا نوع زیره دار این محصول هم به بازار عرضه شده است.

این محصول در ابعاد مختلفی در بازار وجود دارد و عمق آنها ممکن است کم یا زیاد باشد که با توجه به نوع گل پرورشی می توان گزینه مناسب را انتخاب نمود.

جدیدترین قیمت گلدان جعبه ای رنگی

جدیدترین قیمت گلدان جعبه ای رنگی قیمت گلدان جعبه ای رنگی قبل از هر چیز به جنس آن و سپس به ابعاد این محصول بستگی دارد. گلدان های ساخته شده از پلاستیکی نسبت به انواع چوبی و سفالی دارای قیمت ارزان تری می باشند به همین دلیل استفاده از آنها طی سالیان اخیر با استقبال قابل توجهی رو به رو بوده است.

جدیدترین قیمت گلدان رنگی با توجه به افزایش نرخ مواد اولیه از قبیل پلاستیک و چوب افزایش زیادی یافته است به طوری که نسبت به سه سال قبل حدود ۲ تا ۳ برابر گران تر شده است همچنین صادرات این محصول به دلیل با ارزش بودن ارز ای خارجی نسبت به ریال ایران افزایش قابل توجهی داشته است که این مساله نیز بر کاهش عرضه داخلی و افزایش قیمت بی تاثیر نبوده است.

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت این محصول می توانید با فروشنده آن ارتباط مستقیم داشته و نرخ روز انواع این محصول را جویا شوید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهنوش شاه آبادی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09116575403
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: plastpot@
پاسخگویی تلگرام: 09116575403
واتس اپ: 09116575403
اینستاگرام: 09116575403
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز گلدان مخصوص کاکتوس

شاید خیلی از ما ندانیم که هر گلی باید در گلدان مخصوص خود نگهداری شود در نتیجه گل مورد نظر ما به شکل مناسبی رشد پیدا نمی‌کند و حتی امکان از بین رفتن آن‌ وجود خوا

دیدگاهتان را بنویسید