مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / صادرکنندگان گلدان سایز کوچک

صادرکنندگان گلدان سایز کوچک

گلدن یکی از مناسب ترین وسایل برای نگه داری انواع گیاه هان زینتی می باشد که از تنوع سایز بسیار زیادی برخوردار است. این محصول از جنس های مختلفی ساخته می شود که از جمله آنها می توان به گلدان پلاستیکی، سرامیکی، سفالی و چوبی اشاره کرد. گلدان سایز کوچک یکی از زیباترین انواع این محصول است که توسط صادرکنندگان آن به کشورهای دیگر صادر می شود و دارای کاربردهای مشخص برای گیاهان خاص می باشد. صادرکنندگان گلدان  بهترین انواع گلدان سایز کوچک را با قیمت مناسب و در انواع جنس به بازار عرضه می کنند.

صادرکنندگان گلدان سایز کوچک

مشخصات بهترین گلدان سایز کوچک

مشخصات بهترین گلدان سایز کوچک

گلدان های کوچک ظاهری مینیاتوری داشته و می توانند به عنوان وسیله ای دکوری برای زیباسازی فضای داخلی هم مورد استفاده قرار بگیرند. این نوع گلدان ها برای نگه داری بسیاری از گل های تزیینی کوچک مانند انواع کاکتوس های مینیاتوری مورد استفاده قرار می گیرند و زیبایی خاصی به آنها می بخشند.

قرار گرفتن گل های کوچک در این گلدان ها جلوه ای بسیار زیبا ایجاد می کند و به همین دلیل نقش این گلدان ها اکثرا دکوراتیو می باشد.

این نوع گلدان ها اکثرا در دو جنس پلاستیکی و سرامیکی در بازار وجود دارند و به تنهایی یا همراه با گل به خریداران عرضه می شوند. 

نوع سرامیکی این محصول دارای وزن بیشتری است و در حمل و نقل آن باید احتیاط شود. این نوع گلدان کوچک اغلب بدون زیره عرضه می شود و به دلیل قیمت گران تر اغلب کاربرد دکوری دارد.

نوع پلاستیکی این محصول در دو نوع ساده و طرح دار در بازار وجود دارد. نوع ساده این محصول بیشتر جهت تکثیر گل ها در گلخانه ها به کار می رود و اغلب به رنگ مشکی می باشد. اما نوع طرح دار این محصول اغلب با زیره و در شکل های هندسی مختلف از جمله مربعی، مستطیلی، دایره ای و بیضی ارائه می شود.

گلدان سایز کوچک پلاستیکی وزن کمی دارد،در اثر ضربه نمی شکند و از ماندگاری بالایی برخوردار بوده در عین حال قیمت ارزان تری نسبت به همه انواع گلدان های سایز کوچک دارد.

جدیدترین قیمت گلدان سایز کوچک

جدیدترین قیمت گلدان سایز کوچک گلدان سایز کوچک به دلیل داشتن ابعاد کم از نظر طول، عرض و ارتفاع از قیمت پایینی برخوردار است اما به دلیل داشتن فضای کم تنها می توان گیاهان و گل های زینتی کوچک را در آنها پرورش داد.

قیمت این محصول با توجه به اندازه و جنس آن متغیر است به طوری که با بزرگ شدن اندازه قیمت آن بیشتر می شود و نوع پلاستیکی این محصول نسبت به نوع سرامیکی یا سفالی ارزان تر می باشد.

برای اطلاع از جدیدترین قیمت گلدان کوچک باید با فروشنده این محصول آشنا شده و از قیمت روز انواع این گلدان اطلاع حاصل کرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهنوش شاه آبادی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09116575403
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: plastpot@
پاسخگویی تلگرام: 09116575403
واتس اپ: 09116575403
اینستاگرام: 09116575403
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع انواع گلدان سایز متوسط

گل و گلدان اجزای جدا ناپذیر از هم هستند و در کنار هم یک منظره ای عالی برای حیاط و خانه ایجاد می کنند.گلدان های پلاستیکی در سایر های مختلفی تولید و توزیع می گردد

دیدگاهتان را بنویسید