مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / گلدان پلاستیکی / زیر گلدان پلاستیکی / فروشنده زیر گلدان پلاستیکی گرد آجری

فروشنده زیر گلدان پلاستیکی گرد آجری

خوشبختانه در کشور ایران بسیاری از افراد در زمینه ی فروش انواع زیر گلدان گرد آجری پلاستیکی فعالیت می کنند که به آنها فروشنده نیز گفته می شود. از اصلی ترین و مهم ترین اهداف و معیارهای فروشنده زیر گلدان گرد، عرضه ی محصولی باکیفیت و زیبا به خریداران و مشتریان و به دست آوردن رضایت آنان در رابطه با این محصول عالی و فوق العاده می باشد.

فروشنده زیر گلدان پلاستیکی گرد آجری

انواع زیر گلدان پلاستیکی

انواع زیر گلدان پلاستیکی برای کاشتن انواع گل ها و گیاهان علاوه بر یک گلدان باکیفیت به زیر گلدانی نیز نیاز است. امروزه انواع زیر گلدانی ها در جنس های مختلف اعم از پلاستیکی تولید و ساخته می شوند که طراحی آن ها متناسب با نوع گلدان می باشد. این محصول در انواع شکل ها و طرح های مختلف اعم از: مربع، دایره یا همان گرد و مستطیل ساخته می شود که هر یک از این زیر گلدانی ها برای گلدان های مخصوص به خود کاربرد دارند.
انواع این محصول در رنگ های مختلف اعم از: سفید، مشکی و غیره ساخته می شوند تا با سلیقه ی همه ی خریداران و مشتریان هماهنگ و متناسب باشد. مدل گرد این زیر گلدانی ها با طرح های چوب طراحی می شوند و از نقش های برجسته و زیبا برخوردار هستند. این محصول قابلیت استفاده در تمام مکان ها اعم از: راه پله، حیاط، ترانس، داخل ساختمان و غیره را دارد.
از دیگر نمونه های این محصول می توان به زیره های اجری که همراه با گلدان مخصوص به خود هستند، اشاره کرد. این نوع زیر گلدانی ها بسیار مدرن و شیک هستند و باعث افزایش زیبایی دکوراسیون منزل و انواع ساختمان ها می شوند. زیر گلدانی های مستطیلی علاوه بر رنگ سفید و مشکی در رنگ بندی های دیگر نیز ساخته شده است.

عوامل موثر بر قیمت زیر گلدان پلاستیکی

عوامل موثر بر قیمت زیر گلدان پلاستیکی به منظور تعیین و محاسبه قیمت زیر گلدان پلاستیکی عوامل زیادی تاثیر گذار هستند که از جمله ی این عوامل می توان به: کیفیت و مرغوبیت، نوسانات بازار، خرید عمده و تکی، سایز و اندازه، طرح و مدل، رنگ بندی، شکل، نوع کاربرد و مصرف، میزان عرضه و تقاضا و غیره اشاره کرد. این عوامل ذکر شده در کاهش و یا افزایش نرخ این محصول بسیار تاثیر گذار و مهم هستند.
از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت این نوع گلدان روش خرید آن اعم از مستقیم و غیر مستقیم می باشد. برای مثال خرید این محصول به روش مستقیم باعث کاهش قیمت آن و حذف هزینه های اضافی می شود؛ زیرا در این روش به دلیل نبود واسطه محصول به طور مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده عرضه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهنوش شاه آبادی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09116575403
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: plastpot@
پاسخگویی تلگرام: 09116575403
واتس اپ: 09116575403
اینستاگرام: 09116575403
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز گلدان نشا پلاستیکی

گلدان برای نگهداری از گل طراحی شده است که از جمله وسایلی می باشد که در زیبایی و چیدمان منزل تاثیر دارد از همین رو هر روزه انواع گلدان با جنس های گوناگون نظیر گل

دیدگاهتان را بنویسید