مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / گلدان پلاستیکی / فروشنده عمده گلدان پلاستیکی مرغوب

فروشنده عمده گلدان پلاستیکی مرغوب

فروشنده گلدان پلاستیکی مرغوب به این مساله روی می آورد که اجناسی سبک و ممتاز را، در ردیف اقلام عرضه شده خود قرار دهد. از این رو ما نیز درصدد هستیم تا اجناس با کیفیت خود را با مقاومتی فراوان، به فروش برسانیم و هزینه های ارزانی را برای تحویل شان کسب نماییم. از این رو می شود به وسیله مکاتبات سایت ارتباطاتی را شکل داد.

فروشنده عمده گلدان پلاستیکی مرغوب

مشخصات گلدان پلاستیکی مرغوب

مشخصات گلدان پلاستیکی مرغوب گلدان پلاستیکی مرغوب را تنها با این مشخصات بشناسید:

  1. این نمونه ها در زمان کوتاه به آسیب نمی رسند یعنی فرسایش و کهنگی، در آن ها رخ نمی دهد. بدنه ها کاملا مقاوم می مانند و پوسیدگی در اثر ساییدگی به وجود نمی آید.
  2. می توانید آن ها را با آب تمیز کنید و یا از اسفنجی نرم، برای زدودن آلودگی ها بهره بگیرید. آب نمی تواند صدمه ای به این اجناس وارد کند چون پلاستیک های خشک غیر قابل نفوذ بر رویشان ایجاد شده است.
  3. هر نوع تغییر در درجه حرارت باعث افت کیفیت آن ها نمی شود. به حدی استاندارد تولید شده اند که مانند، لایه هایی عایق عمل می کنند.
  4. آخرین پارامتر های خارجی و بین المللی برای شکل دهی به آن ها انتخاب شده اند و به همین دلیل، طرفداران زیادی را دارند.

عوامل موثر بر قیمت گلدان پلاستیکی مرغوب

عوامل موثر بر قیمت گلدان پلاستیکی مرغوب انواع گلدان پلاستیکی را با نرخ های جداگانه ای می توان خریداری کرد. در این میان شاخصه هایی هستند که بر تعیین قیمت گلدان پلاستیکی مرغوب تاثیر گذارند.

از جمله پارامتر های اساسی:

  • سایز محصولات : این عنوان از یک طرف قطر دهانه ها را شامل می شود و ارتفاع گلدان ها را هم در بر می گیرد. به این شکل هرچه اندازه ها بزرگ تر باشند به همان صورت باید هزینه های بیشتری برای امر فروش تصویب گردند. میزان فضا های درونی این اقلام نرخ های متنوع تری را هم برایشان به وجود می آورند.
  • جنس اجزای تشکیل دهنده : مواد تشکیل دهنده باید از پلاستیک های استاندارد باشند تا از قیمت های مناسب تری برخوردار شوند. بنابراین نمونه های مرغوب از اجزای درجه یک به وجود می آیند و با هزینه های گران تری به فروش می رسند.
  • میزان دوام گلدان ها : داشتن طول عمر بالا در ایجاد این کالا ها اهمیتی بسیار فراوان دارد. در این رابطه مدل های مستحکم تر با هزینه های گران تری به دست می آیند.
  • رنگ های انتخابی : برخی رنگ ها چون پر فروش تر هستند با هزینه های بیشتری به دست می آیند. از این رو در زمینه نرخ گذاری های دقیق باید به این فاکتور مهم هم توجه خاصی نمود.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهنوش شاه آبادی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09116575403
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: plastpot@
پاسخگویی تلگرام: 09116575403
واتس اپ: 09116575403
اینستاگرام: 09116575403
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز گلدان نشا پلاستیکی

گلدان برای نگهداری از گل طراحی شده است که از جمله وسایلی می باشد که در زیبایی و چیدمان منزل تاثیر دارد از همین رو هر روزه انواع گلدان با جنس های گوناگون نظیر گل

دیدگاهتان را بنویسید