مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / فروشگاه انواع گلدان مستطیل رنگی

فروشگاه انواع گلدان مستطیل رنگی

گلدان یک وسیله برای کاشت و نگهداری کردن انواع گل و گیاهان می باشد. این وسیله به مردم این امکان را می دهد که مقداری از طبیعت و سرسبزی را به داخل خانه های خود بیاورند و از دیدن طراوت گل ها لذت ببرند. گلدان های پلاستیکی در شکل های مختلفی ساخته می شوند. فروشگاه عرضه کننده وسایل پلاستیکی، انواع گلدان مستطیل رنگی را از کارخانه سازنده خریداری کرده و به مصرف کنندگان عرضه می نماید.

فروشگاه انواع گلدان مستطیل رنگی

آشنایی با گلدان مستطیل رنگی

آشنایی با گلدان مستطیل رنگی گلدان ها به ما این امکان را می دهند که هر نوع گلی را در داخل آن ها کاشته و آن ها را در داخل اتاق، بالکن یا ایوان خانه خود بگذاریم. این وسایل فضای خیلی کمی را اشغال می کنند و می توان آن ها را در هر جایی قرار داد.

ویژگی گلدان های پلاستیکی این است که، به هیچ وجه آب یا خاک موجود در داخلشان را از خود پس نمی دهند. پس سبب ایجاد آلودگی در محیط اطراف خود نمی گردند. به علاوه این وسایل نسبت به ضربه و فشار بسیار مقاوم بوده و نشکن هستند.

همچنین در مقابل تغییرات دمایی، سرما، گرما، یخبندان یا تابش مستقیم نور خورشید هیچ آسیبی نمی بینند و رنگ آن ها نیز تغییری نمی کند. پس میزان ماندگاری آن ها بسیار زیاد است.

اگر قصد آشنایی با گلدان های مستطیلی رنگی و نحوه استفاده از آن ها را دارید، باید بگویم که این گلدان ها همانطور که از نامشان پیداست به شکل مستطیل ساخته شده اند. طول انواع این وسایل با هم متفاوت است و عرض نسبتا کمی دارند.

این مدل از گلدان ها بیشتر برای کاشت و پرورش سبزیجات در محیط خانه مناسب هستند. یا اینکه می توانید چند ردیف گل کوچک نشایی را در داخل آن ها بکارید. از آنجایی که میزان عرض و حجم این وسایل چندان زیاد نیست، برای کاشتن گلهای بزرگ و درختی مناسب نمی باشند.

سفارش انواع گلدان مستطیل رنگی

سفارش انواع گلدان مستطیل رنگی تولید کننده های گلدان های پلاستیکی، مدل های مختلفی از این وسایل را، با روش قالب گیری کردن مواد ذوب شده پلیمری ساخته و به شکل انبوهی در بازار های مصرف سرتاسر کشور عرضه می نمایند.

فروشگاه انواع گلدان پلاستیکی، مدل های مختلف این وسایل اعم از مستطیلی رنگی را به صورت کلی یا تکی به مصرف کننده ها ارائه می دهد. معمولا این مدل از گلدان ها، برای پرورش دادن سبزی تازه در داخل خانه استفاده می گردند.

به منظور سفارش انواع گلدان مستطیل می توانید از راه های مختلفی استفاده کنید، که راحت ترین و سریع ترین راه حل ممکن این است که، به سراغ مراجع اینترنتی همچون همین وب سایت بروید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهنوش شاه آبادی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09116575403
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: plastpot@
پاسخگویی تلگرام: 09116575403
واتس اپ: 09116575403
اینستاگرام: 09116575403
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز گلدان مخصوص کاکتوس

شاید خیلی از ما ندانیم که هر گلی باید در گلدان مخصوص خود نگهداری شود در نتیجه گل مورد نظر ما به شکل مناسبی رشد پیدا نمی‌کند و حتی امکان از بین رفتن آن‌ وجود خوا

دیدگاهتان را بنویسید