مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / گلدان گرد / فروشگاه گلدان گرد سایز ۱۲

فروشگاه گلدان گرد سایز ۱۲

گلدان گرد سایز ۱۲، یکی از رایج ترین ارقام گلدان پلاستیکی است که در فروشگاه های معتبر به فروش می رسد؛ شایان ذکر است که در یک فروشگاه گلدان پلاستیکی، این محصول را با طرح ها و رنگ های گوناگون مشاهده می کنیم؛ به طور کلی گلدان های پلاستیکی به علت طول عمر بالا و مواجه نشدن با خطر شکستگی با استقبال بالایی از سوی مردم رو به رو شده و در بسیاری از فضاهای شهری نیز مورد استفاده قرار می گیرند.فروشگاه گلدان گرد سایز 12

مشخصات ظاهری گلدان گرد سایز ۱۲

مشخصات ظاهری گلدان گرد سایز 12 گلدان ها، لوازم بسیار مهمی هستند که جهت پرورش، نگهداری و تکثیر گیاهان مختلف، مورد استفاده قرار می گیرند؛ می دانیم که از متریال های مختلفی می توان جهت ساخت گلدان استفاده کرد؛ به عنوان مثال در اینجا به انواع گلدان پلاستیکی اشاره می کنیم که امروزه به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته اند.

لازم به ذکر است که اقسام گوناگون گلدان پلاستیکی در ابعاد مختلفی تولید می شوند؛ اما به نظر می رسد که معیار اصلی شماره گذاری گلدان، اندازه قطر دهانه آن باشد؛ مثلاً در مورد مشخصات ظاهری گلدان گرد سایز ۱۲ باید گفت که دهانه آن، دایره ای با قطر ۱۲ سانتی متر است؛ اما با ارتفاع های مختلفی دیده می شود؛ البته به طور معمول گلدان های گرد ۱۲، ارتفاعی حدود ۹ متر دارند.

در ادامه مبحث ویژگی های ظاهری گلدان سایز ۱۲، باید گفت که این کالای پلاستیکی، تنوع بالایی از نظر طرح و رنگ داشته و همین مشخصه، یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت آن به شمار می رود.

خرید انواع گلدان گرد سایز ۱۲

خرید انواع گلدان گرد سایز 12 خرید انواع گلدان گرد سایز ۱۲ به میزان بالایی توسط مردم صورت می گیرد؛ این قبیل گلدان ها، اندازه تقریباً مناسبی داشته و جهت نگهداری برخی گل ها و گیاهان خانگی یا آپارتمانی مورد استفاده قرار می گیرند؛ همچنین گلدان های پلاستیکی گرد را در بسیاری از فضاهای سبز و مراکز شهری می توان مشاهده کرد.

مهم ترین علت رونق خرید و فروش گلدان گرد سایز ۱۲ پلاستیکی و سایر محصولات مشابه، این است؛ که به طور کلی لوازم پلاستیکی بر اثر فشار، ضربه یا عواملی مثل رطوبت آسیب نمی بینند؛ به عبارت دیگر گلدان پلاستیکی به راحتی دچار شکستگی، فرسایش، کپک زدگی، قارچ و … نمی گردد؛ در نتیجه می توان آن را به راحتی در هر مکان و شرایطی استفاده کرد؛ همچنین حمل و نقل محصولات پلاستیکی، بسیار راحت می باشد.

علاوه بر آنچه بیان شد؛ گلدان های پلاستیکی، نسبت به سایر لوازم مشابه، تنوع بیشتری از نظر رنگ دارند؛ بدون شک زیبایی ظاهری گلدان به جلوه ظاهری فضا کمک کرده و موجب افزایش میزان خرید آن خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهنوش شاه آبادی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09116575403
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: plastpot@
پاسخگویی تلگرام: 09116575403
واتس اپ: 09116575403
اینستاگرام: 09116575403
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده گلدان گرد مشکی

مراکز معتبر فروش گلدان گرد مشکی، قیمت روزانه ی گلدان گرد را در لیست های قیمت قرار می دهند. قیمت گلدان گرد با توجه به شرایط و قواعد مشخصی تعیین می شود. یکی از عو

دیدگاهتان را بنویسید