مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / آبپاش پلاستیکی / فروش آبپاش پلاستیکی

فروش آبپاش پلاستیکی

یکی از ابزار های باغبانی ، آب پاش است . شرکتهای مختلفی در زمینه فروش تجهیزات باغبانی من الجمله فروش آبپاش پلاستیکی در بازار فعالیت دارند. آبپاشهای موجود در جنسهای متفاوتی ارایه میشوند. به عنوان مثال آبپاش برنجی ، آلومینیومی و آبپاش پلاستیکی .

مزیتی که آبپاش پلاستیکی نسبت به آبپاشهای دیگر دارد سبک بودن و حمل ساده تر آن است. جهت آبیاری به مدت طولانی ، آبپاشهای پلاستیکی باعث تسهیل آبیاری میشوند . یک از تولیدکنندگان بزرگ آبپاش پلاستیکی شرکت طلوع میباشد .

فروش آبپاش پلاستیکی بر اساس حجم آبی که در مخزن خود نگهداری میکنند، نامگذاری میشوند . آبپاشهای موجود و قابل عرضه به شرح ذیل است :

آبپاش پلاستیکی

 

آبپاش پلاستیکی  ۴ لیتری
کد  :۱۰۷۵
وزن : ۲۱۰ گرم
تعداد در بسته : شش عدد
آبپاش پلاستیکی ۶  لیتری
کد     :۱۰۷۶
وزن   : ۲۷۰ گرم
تعداد در بسته : شش عدد
آبپاش پلاستیکی  ۱۰  لیتری
کد     :۱۰۷۷
وزن   : ۶۳۰ گرم
تعداد در بسته : شش عدد

آبپاش پلاستیکی

آبپاشهای پلاستیکی با سری ( نازل ) به بازار عرضه میشوند که در صرفه جویی و آبیاری مناسب گیاهان بسیار موثر است . فروش آبپاش پلاستیکی در رنگبندی های متنوع   به بازار عرضه میگردد.

تولید آبپاش پلاستیکی :

دستگاههایی که در صنعت پلاستیک به منظور تولید مصنوعات پلاستیکی مورد استفاده قرار میگیرند به دو دسته دستگاههای بادی و دستگاه های تزریق پلاستیک تقسیم بندی میشوند .

از دستگاههای بادی به منظور تولید آبپاش پلاستیکی ، بشکه ، دبه ، ظروف مواد بهداشتی و غیره مورد استفاده قرار میگیرد . در کنار این دستگاهها یک کمپرسور باد وجود دارد که مواد اولیه پلاستیک ذوب شده را با فشار به محفظه قالب می پاشد .

دستگاههای تزریق پلاستیک نوع دیگری از دستگاههای صنعت پلاستیک هستند که مواد اولیه پلاستیک مذاب را با فشار داخل قالب تزریق میکنند و مواد با سرد شدن در قالب شکل آنرا به خود میگیرند .

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهنوش شاه آبادی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09116575403
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: plastpot@
پاسخگویی تلگرام: 09116575403
واتس اپ: 09116575403
اینستاگرام: 09116575403
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار پخش گلدان مستطیلی سایز کوچک

امروز گلدان ها در انواع مختلفی تولید و به بازار ارائه می گردند. این تنوع موجب شده تا مشتریان بتوانند از میان تنوع گسترده این گلدان ها، مدل مورد نظر خود را یافته