مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / قیمت انواع گلدان مستطیل ۸۰

قیمت انواع گلدان مستطیل ۸۰

قیمت انواع گلدان مستطیل ۸۰، با توجه به ابعادی که دارد و نیز ساده بودن یا نبودن مشخص می گردد. البته این موضوعات بخش کوچکی از عوامل تاثیرگذار بر بهای انواع گلدان بوده و به غیر از آن هم موارد بسیاری را می توان ذکر کرد. گلدان پلاستیکی ۸۰، با قیمتهای مناسبی به مشتریان ارائه می گردد. قیمت هایی که اگرچه با افت و خیز بازار فروش محصولات پلاستیکی، دستخوش تغییراتی می شوند؛ اما به صورت کلی متناسب و متعادل هستند.

قیمت انواع گلدان مستطیل 80

آشنایی با انواع گلدان مستطیل

آشنایی با انواع گلدان مستطیل گلدانها از نظر ظاهری انواع مختلفی دارند. بله؛ درست است. گلدان را نه تنها از نظر جنس می توان به انواع مختلفی تقسیم بندی کرد، بلکه از نظر شکل ظاهری هم دایره وسیعی از طرح ها و مدل ها، در ساخت آن به کار می رود که همگی زیبا و جذاب هستند. یکی از آنها گلدان مستطیل بوده که ویژگی های مثبت و کاربردی فراوانی را از هر نظر برای ما داشته است.

آشنایی با انواع گلدان مستطیل:

  • گلدان مستطیلی ساده: این گلدان از ساده ترین محصولاتی ست که در واحدهای تولیدکننده ساخته شده است. هیچ گونه طرح اضافی در آن دیده نمی شود و به صورت تک رنگ به مشتریان ارائه می گردد. شما این گلدان را در نقاط مشخصی از خانه روی زمین یا در طاقچه و کنار پنجره قرار داده و به گلهایی که در آن کاشته اید، آب می دهید.
  • گلدان مستطیلی طرح برجسته: منظور از طرح برجسته بودن این گلدان، وجود نقش و نگاری ست که بر سطح این محصول دیده می شود. این نقشها به زیبایی هرچه بیشتر این گلدان کمک کرده است.
  • گلدان مستطیلی بالکنی: این گلدانها، سایز بزرگ و کشیده ای دارند. نگهداری از گلها در آن به راحتی صورت می گیرد. این گلدانها زیبایی و شکوه را به فضای بالکن هدیه خواهند داد.
  • گلدان مستطیلی دیواری: نصب این گلدانها بر روی دیوار کار سختی نیست. گلدانهای دیواری جلوه ای بسیار هنری و جذاب به دکوراسیون منازل و فضاهای مختلف خواهد بخشید.

شرکت توزیع گلدان مستطیل ۸۰

شرکت توزیع گلدان مستطیل 80 شرکت توزیع گلدان مستطیل ۸۰، مجموعه ای متنوع و کم نظیر از انواع گلدانها را در اختیار متقاضیان در نقاط دور و نزدیک از کشور قرار خواهد داد. مجموعه ای که انواع و اقسام مختلفی از گلدانهای جذاب و کم نظیر را در خود جای داده است.
این شرکتها برای توزیع بهتر محصولات خود، روشهای زیادی دارند که هرکدام به یک نحو می تواند متناسب با شرایط مشتریان به نظر برسد.
گلدان مستطیل ۸۰ از سوی این شرکتها، در اسرع زمان ارائه شده و با قیمتهای خوبی به علاقمندان تحویل داده می شود.
متقاضیان برای دریافت این دسته از محصولات می توانند با سایت اینترنتی ما تماس گرفته و آگاهی خود را افزایش دهند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهنوش شاه آبادی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09116575403
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: plastpot@
پاسخگویی تلگرام: 09116575403
واتس اپ: 09116575403
اینستاگرام: 09116575403
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز گلدان مخصوص کاکتوس

شاید خیلی از ما ندانیم که هر گلی باید در گلدان مخصوص خود نگهداری شود در نتیجه گل مورد نظر ما به شکل مناسبی رشد پیدا نمی‌کند و حتی امکان از بین رفتن آن‌ وجود خوا

دیدگاهتان را بنویسید