مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / گلدان پلاستیکی / قیمت خرید گلدان پلاستیکی گرد نشایی

قیمت خرید گلدان پلاستیکی گرد نشایی

یکی از ابزار مورد نیاز برای کاشت قلمه گیاهان، گل ها و حتی سبزیجات مختلف، گلدان است که در جنس های متنوعی همچون گلدان پلاستیکی به بازار عرضه گشته است. این مدل گلدان، شکننده نبوده و بنابراین دوام بهتری را داراست؛ همچنین بذر و قلمه های مختلفی که در آن کاشته می شوند؛ زودتر نتیجه می دهند. اما یکی از پرفروش ترین گلدان پلاستیکی که قیمت خرید مناسبی را هم به همراه دارد؛ گلدان گرد نشایی است.قیمت خرید گلدان پلاستیکی گرد نشایی

انواع گلدان پلاستیکی گرد

انواع گلدان پلاستیکی گرد گلدان ها دارای اهمیت زیادی بوده و بدون آنها امکان کاشت خیلی از بذر و قلمه محصولات کشاورزی متعدد وجود نخواهد داشت.
در واقع گلدان باعث انسجام بخشیدن به امور کشاورزی شده و اگر زمین یا جایی برای کاشت انواع محصولات در دسترس نباشد؛ می توان با استفاده از آن و در اختیار داشتن مقداری خاک و آب، حتی در فضای بسته هم اقدام به کاشت و پرورش خیلی از محصولات نمود.

علاوه بر موضوع ذکر شده؛ باید بگوییم که گلدان ها از نظر جنس، دارای دسته بندی های مختلفی بوده که یکی از بهترین آنها، گلدان پلاستیکی است که در معرض شکستگی قرار نداشته و به دلیل وزن سبک، راحت تر مورد حمل و نقل قرار می گیرد.
همچنین ساختار آن باعث ثمره دهی بهتر و زودتر محصولات کشاورزی خواهد شد؛ همچنین مدل هایی که از آن گلدان های پلاستیکی می باشند نیز متفاوت اند که آنها را در گزینه های زیر نام خواهیم برد:

  • انواع گلدان مدل مربعی: شامل گلدانهای مربع با زیره آجری، گلدانهای مربع با زیره (سفید و رنگی)، گلدانهای مربع مشکی
  • گلدانهای مدل مستطیلی: مانند مستطیل با زیره آجری، گلدانهای مستطیل با زیره (سفید و رنگی)
  • انواع گلدان گرد: شامل گلدان گرد طرح چوب (نقش برجسته) رنگ آجری، گلدانهای گرد طرح چوب (نقش برجسته) رنگ سفید، گلدانهای گرد طرح چوب ( نقش برجسته ) رنگی، زیر گلدان گرد، گلدانهای گرد همراه با زیره (رنگی)، گلدانهای گرد مشکی و گلدانهای گرد نشایی

فروش عمده گلدان پلاستیکی گرد

فروش عمده گلدان پلاستیکی گرد همانطور که گفته شد؛ گلدان های پلاستیکی در گروه بهترین گلدان ها جای گرفته و دارای برتری بیشتری نسبت به جنس های دیگر این محصول می باشند؛ البته یک امتیاز بسیار خوب این گلدان ها را از قلم انداختیم که آن قیمت گلدان پلاستیکی است که نسبت به جنس های دیگر، خیلی بهتر و مناسب تر خواهد بود.

پس اگر می خواهید یک گلدان ایده آل، سبک، راحت، ارزان و البته متنوع و زیبا را تهیه نمایید؛ می توانید گلدان پلاستیکی گرد را انتخاب کرده و آن را از بهترین مرکز فروش گلدان گرد پلاستیکی مانند این مرکز که این محصول را به صورت عمده عرضه می دارد؛ درخواست کرده و آنها را با سایز بندی های متعدد مانند این موارد تهیه نمایید:

  1. گلدان های پلاستیکی کوچک شامل گلدان پلاستیکی سایز ۶، سایز ۹، سایز ۱۰، ۱۲، ۱۴ و ۱۹
  2. گلدان های سایز بزرگ پلاستیکی یا گلدان های سطلی در سایزهای ۴ و ۷
  3. گلدان های پلاستیکی جعبه ای بزرگ با سایزهای ۴۰، ۴۵، ۵۰، ۶۰ و ۷۰
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهنوش شاه آبادی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09116575403
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: plastpot@
پاسخگویی تلگرام: 09116575403
واتس اپ: 09116575403
اینستاگرام: 09116575403
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه گلدان پلاستیکی ۴۰

امروزه گلدانهای پلاستیکی به دلیل قیمت بسیار مناسب و دوام بسیار بالایی که دارند از فروش بسیار خوبی برخوردار می باشند که این امر موجب شده تا وب‌سایت‌هایی که کار ف

دیدگاهتان را بنویسید