مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / گلدان گرد / قیمت روز گلدان گرد مشکی

قیمت روز گلدان گرد مشکی

قیمت روز گلدان گرد مشکی تحت تاثیر عوامل متعددی است که هر یک از آنها دارای تاثیر متفاوتی بر قیمت تمام شده می باشند بدین گونه که برخی می توانند با اثر بر میزان تولید، قیمت ها را تغییر دهند و برخی دیگر با ایجاد تنوع در بازار باعث تغییر تقاضا در بازار می شوند اما به طور کلی می توان به فاکتور ها ذیل اشاره نمود که: حجم تقاضا، میزان عرضه، هزینه مواد اولیه، تکنولوژی تولید و دستمزد نیروی کار.

قیمت روز گلدان گرد مشکی

گلدان گرد مشکی چه ویژگی هایی دارد؟

گلدان گرد مشکی چه ویژگی هایی دارد؟ گلدان های گرد مشکی شاید پرکاربردترین نوع گلدان باشند که به دلیل ویژگی هایی که دارند می توان از آنها در موارد مختلف استفاده کرد و بر این اساس ما نیز قصد داریم تا در این بخش به بررسی اجمالی برخی از این ویژگی ها بپردازیم.

گلدان های گرد مشکی دارای اندازه های مختلفی می باشند و همین مورد باعث می شود که مصرف کنندگان بتوانند از آن برای نگه داری گل، درختچه و قلمه درختان استفاده نمایند. این اندازه ها از ۱۵ سانتی متر شروع شده تا ۴۰ سانتی متر ادامه دارد که انواع کوچکتر برا نگه دارای گیاهان با اندازه کمتر استفاده می شود و بالعکس.

گلخانه ها و واحد های تولید نهال ها و پایه های کشت، پر مصرف ترین بخش های استفاده کننده از این محصولات هستند و تولید کنندگان این محصولات با درک این موضوع، از دسته از پلی مر های با پایه پلاستیک استفاده می کنند که در مقایسه با انواع دیگر دارای طول عمر بالاتر و همچنین مقاومت تنشی بیشتری است زیرا در گذر زمان و با رشد گیاه درون گلدان، فشار وارده به دیواره ها نیز افزایش می یابد.

در بخش انتهای گلدان های گرد، سوراخ هایی تعبیه شده است که امکان خروج ای را فراهم می نماید زیرا در صورت آب دادن به گیاه و تجمع رطوبت در انتهای گلدان، ریشه در معرض شرایط غرصکقابی قرار گرفته که در نهایت باعث فساد و تخریب ریشه ها می شود.

قطر دهانه این نوع گلدان ها به گونه ای است که امکان استفاده از آن برای شیوه های نوین آبدهی گیاهان مانند آبیاری قطره ای و یا سیستم شبه بخار را فراهم می ساز به همین دلیل می توان از آنها برای پرورش گلخانه ای قلمه ها و پایه های کشت استفاده کرد.

توزیع گلدان گرد مشکی

توزیع گلدان گرد مشکی در توزیع گلدان نیز همانند فروش آن می توان از شیوه های جدیدی مانند استفاده از زیرساخت های آنلاین، بهره برد بدین شیوه که امروزه با افزایش سرعت زندگی و خدمات دهی به مشتریان، مجموعه هایی از جمله برند ما اقدام به ارائه خدمات به صورت آنلاین نموده اند که در این امر، این مجموعه به عنوان پیشگام شناخته می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهنوش شاه آبادی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09116575403
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: plastpot@
پاسخگویی تلگرام: 09116575403
واتس اپ: 09116575403
اینستاگرام: 09116575403
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید گلدان گرد طرح چوب

تولیدی گلدان گرد طرح چوب در نظر دارد محصولات خود را با قیمتی استثنایی به فروش بگذارد از آنجایی که در تولید این گلدان از بهترین مواد استفاده می شود از کیفیت بسیا

دیدگاهتان را بنویسید