مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / گلدان پلاستیکی / مرکز عرضه گلدان مستطیلی کوچک

مرکز عرضه گلدان مستطیلی کوچک

 گلدان های مستطیلی کوچک از نظر جنس با هم تفاوت دارند و شاید بتوان گفت بیشترین بازار فروش را این نوع گلدان ها دارند به دلیل جا دار بود و زیبایی که گل ها و گیاهان در آن پیدا می کنند و همچنین در طرح و نقش بسیار متنوع می باشند، مرکز عرضه گلدان مستطیلی کوچک بهترین و شیک ترین نوع گلدان مسطیلی را با کمترین و پایین ترین قیمت بدون واسطه عرضه می کند.

مرکز عرضه گلدان مستطیلی کوچک

مشخصات ظاهری انواع گلدان مستطیلی

مشخصات ظاهری انواع گلدان مستطیلی

  گلدان های مستطیلی از آنجایی که در جنس های مختلفی تولید می شوند از نظر ظاهری نیز با هم فرق دارند در تولید این محصول بیشتر از جنس های پلاستیکی، سفالی و چوبی استفاده می شود و هر کدام ویژگی های مختلفی را با توجه به جنس به خود اختصاص داده است، از مشخصات ظاهری این محصول گذشته از جنس آنها می توان به طرح و نقش های متنوع آنها اشاره نمود طرح و نقشی که در گلدان های پلاستیکی سفالی به کار می رود با چوبی و پلاستیکی متفاوت است و گلدان های سفالی نسبت به پلاستیکی و چوبی وزن بیشتری دارند.

دومین ویژگی این محصول تنوع رنگی بالای آن است به گونه ای که می توان این محصول را در انواع دکوراسیون مورد استفاده قرار داد بعضی از این گلدان ها زیره شیک و زیبایی مختص خود دارند که آبی که از آن خارج می شوند به راحتی در آن ریخته می شود گلدان های مستطیلی پلاستیکی بیشترین تنوع را در  رنگ دارد و به دلیل کارایی بالا و دوام بی نظیر بیشتر از گلدان های مستطیلی دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

 سوم اینکه عمق و لبه های این نوع گلدان ها در ابعاد متفاوتی تولید می شود و همه به یک اندازه نیستند بعضی عمیق تر می باشد برخی هم عمق کمتری دارند که با توجه به نوع گل و گیاه مورد استفاده قرار می گیرند.

تولیدکننده گلدان مستطیلی کوچک

تولیدکننده گلدان مستطیلی کوچک

 گلدان های مستطیلی کوچک را برای اینکه با قیمت تولیدی خریداری نمایید باید بدون واسطه از تولیدکننده گلدان مستطیلی آنها را خریداری نمایید تا علاوه بر خرید بهترین نوع آن با کمترین هزینه راحت ترین خود را به صورت غیر حضوری داشته باشید.

 تولید کننده اصلی همیشه بهترین و جدیدترین نوع این محصول را ارائه می دهد و تمام سعی و تلاش آنها این است که رضایت مشتری را جلب کنند تا همیشه خرید خود را از این مراکز داشته باشند چرا که مرغوبیت و کیفیت جنس آنها تبلیغی است برای مراجعه مشتریان بیشتر، برای خرید و ارتباط با این تولید کننده به صورت اینترنتی اقدام نمایید و بهترین نوع این محصول را با قیمت استثنایی و باور نکردنی خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهنوش شاه آبادی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09116575403
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: plastpot@
پاسخگویی تلگرام: 09116575403
واتس اپ: 09116575403
اینستاگرام: 09116575403
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز گلدان نشا پلاستیکی

گلدان برای نگهداری از گل طراحی شده است که از جمله وسایلی می باشد که در زیبایی و چیدمان منزل تاثیر دارد از همین رو هر روزه انواع گلدان با جنس های گوناگون نظیر گل

دیدگاهتان را بنویسید