مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / مرکز عرضه گلدان کاکتوسی

مرکز عرضه گلدان کاکتوسی

امروزه تمایل و علاقه افراد نسبت به نگهداری گل بسیار ارتقا یافته است. زیرا زندگی در آپارتمان و محیط های بسته و روحیه طبیعت دوستی انسان باعث شده است که نیاز به نگهداری گل در این مکان ها بیشتر گردد. از این جهت پرورش گل و وسایل مربوط به آن مورد توجه قرار گرفته است. در این راستا گلدان کاکتوسی با کیفیت برای نگهداری گلهای ارزشمند در منزل و هر محیطی بسیار مهم است.

مرکز عرضه گلدان کاکتوسی

چند نوع گلدان داریم؟

چند نوع گلدان داریم؟ گلهای متنوع که دارای خاصیت های مختلفی می باشند، ممکن است شرایط نگهداری متفاوتی داشته باشند، بنابراین در مرکز عرضه گلدان، مدل های مخصوص آنها طراحی و  ساخته میشود.

یکی از آنها گلدان پلاستیکی کاکتوس می باشد که که در ساخت آنها دقت شده است، علاوه بر زهکشی که در خاک وجود دارد مسیر مناسبی نیز برای عبور جریان هوا نیز وجود داشته باشد تا کاکتوس بهترین رشد و نمود ممکن را داشته باشد. علاوه بر توجه به این موضوع مسئله زیبایی شناختی گلدان برای کاکتوس بسیار مهم می باشد زیرا این گل بیشتر در محیط نمایان منزل، هتل یا کار قرار می گیرد بنابراین طرح های شکیل و خاص این گلدان علاوه بر زیبایی گل بسیار خودنمایی خواهد کرد و زیبایی ذاتی گل کاکتوس را مضاعف خواهد کرد.

از این جهت گلدان هایی با شکلهای خاص مانند گلدان مکعبی، گلدان انحنا دار و گلدان هایی با رنگ های متنوع مخصوص هر نوع کاکتوس، همچنین گلدان هایی با سایز های مختلف ساخته می شوند تا هر نوع کاکتوسی باهر خصوصیتی به هر نوع ابعادی را بتوان به بهترین شکل ممکن نگهداری کرد و باعث تلطیف فضا و روحیه طبیعت دوستی افراد حاضر در محیط شد.

تولیدکننده عمده گلدان کاکتوسی

تولیدکننده عمده گلدان کاکتوسی تولیدکننده گلدان باید علاوه بر زیبایی و مرغوبیت جنس محصول، به قیمت مناسب برای مشتری هم توجه بکند تا مزدم بیشتر به گل و گیاه علاقمند شوند.

گلدان های شکیل با قیمتی مناسب برای خرید بسیار مورد توجه شرکت سازنده قرار گرفته است. در این راستا انواع و اقسام گلدان ها مخصوص گل های متنوع و خاص با هر نوع ابعاد و اشکالی طراحی شده است  و در معرض فروش قرار گرفته است.

از این جهت گلدان پلاستیکی مکعبی که سایز کوچک آن بیشتر مخصوص نگهداری کاکتوس ها می باشد وسایز های بزرگ آن برای سایر گلها از جمله پتوس، سانسوریا، موسی در گهواره و غیره به کار می رود و  همچنین گلدان پلاستیکی انحنا دار برای هر گلی از جمله کاکتوس با شکیل ترین طرح ها و نقش و نگار ها و تنوع رنگی با قیمتی مناسب به صورت جزئی و کلی و با بهترین کیفیت بسته بندی به فروش می رسد. خرید ها نیز به دو طریق حضوری و غیر حضوری از طریق این سایت و بازارهای موازی با آن که بسیار گسترش یافته اند در حال انجام است و رضایت حال مشتریان را در پی داشته است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهنوش شاه آبادی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09116575403
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: plastpot@
پاسخگویی تلگرام: 09116575403
واتس اپ: 09116575403
اینستاگرام: 09116575403
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز گلدان مخصوص کاکتوس

شاید خیلی از ما ندانیم که هر گلی باید در گلدان مخصوص خود نگهداری شود در نتیجه گل مورد نظر ما به شکل مناسبی رشد پیدا نمی‌کند و حتی امکان از بین رفتن آن‌ وجود خوا

دیدگاهتان را بنویسید