مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / گلدان پلاستیکی / پخش زیر گلدان پلاستیکی گرد سفید

پخش زیر گلدان پلاستیکی گرد سفید

پخش زیر گلدان پلاستیکی گرد سفید که نمونه ای مناسب از طراحی یک زیر گلدان ساده و جذاب است، در معتبرترین مراکز خرید و فروش آن انجام می شود. افراد می توانند با مراجعه به آنها محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایند. زیر گلدان گرد سفید برای گلدانهای سفید رنگ گزینه ای ست ایده آل که با کارایی خود به حفظ بهتر بهداشت محیط کمک خواهد نمود.

زیر گلدانی سفید

رنگ های مختلف زیر گلدان پلاستیکی

زیر گلدانی سفید زیرگلدان پلاستیکی شاید در نظر کالایی کم اهمیت برسد، اما اگر کاربرد آن را در نظر بگیریم خواهیم دید که چه جایگاه مفید و ارزشمندی دارد و بدون آن تا چه اندازه نگهداری گلدان در منزل کار دشواری ست.
پرورش گل در منزل ایده جالبی ست؛ اما گلهای داخل گلدان نیازمند آبیاری مدام است و اگر این آب از گلدان خارج نشود، کم کم دچار پوسیدگی و فساد خواهد شد. پس چاره چیست؟ راه حل در سوراخ کردن ته گلدان است و قرار دادن یک ظرف زیر آن که آب خارج شده در آن قرار بگیرد.
زیر گلدانی دقیقاً به همین منظور طراحی شده و به خوبی می تواند با جمع آوری آب گل آلود داخل گلدان به حفظ بهداشت فضایی که گلدان را در آن قرار داده اید و همچنین سلامت گلها کمک نماید.
زیر گلدانی پلاستیکی که مقاوم و مستحکم است، را می توان برای انواع گلدان استفاده کرد؛ اما گلدانهای پلاستیکی که از جنس خود آنها می باشد، بسیار مناسب تر و زیباتر خواهد بود. در این باره می توان انواع گلدانهای ساده و یا طرحدار را مثال زد مانند گلدان مربع، گرد و مستطیل که در برخی مدلها طرح چوب به کار رفته است.
زیر گلدان ها معمولاً گرد هستند و رنگهای مختلفی دارند. رنگ های مختلف زیر گلدان پلاستیکی شامل رنگهای خنثی مانند سفید و نیز آجری و رنگی هستند که انتخاب آنها هماهنگ با گلدان خواهد بود. زیر گلدان مشکی نیز یکی دیگر از این رنگها می باشد که می تواند شیک و جذاب باشد.

قیمت عمده انواع زیر گلدان پلاستیکی

 قیمت عمده انواع زیر گلدان پلاستیکی بسیار مناسب تر از خرید در حالت عادی ست. برای همین است که بسیاری از مراکز و واحدهای پخش و توزیع کوچک و بزرگ که در شهرهای مختلف کشور به فعالیت مشغول هستند به این نوع از خرید توجه ویژه ای نشان می دهند. به علاوه که حمل و نقل گلدانهایی که به صورت عمده خریداری شده است چندان سخت نیست و به راحتی می توان به حجم قابل توجهی از آن دست پیدا کرد.
زیر گلدان گرد نمونه ای از این محصولات بوده که با استفاده از روشهایی که برای تهیه آن در نظر گرفته شده است، قابل خریداری می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهنوش شاه آبادی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09116575403
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: plastpot@
پاسخگویی تلگرام: 09116575403
واتس اپ: 09116575403
اینستاگرام: 09116575403
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز گلدان نشا پلاستیکی

گلدان برای نگهداری از گل طراحی شده است که از جمله وسایلی می باشد که در زیبایی و چیدمان منزل تاثیر دارد از همین رو هر روزه انواع گلدان با جنس های گوناگون نظیر گل

دیدگاهتان را بنویسید