مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / کارخانجات تولید گلدان سایز کوچک

کارخانجات تولید گلدان سایز کوچک

گلدان ها جزء زیبا ترین اشیای داخل منزل و اداره ها می باشد و زیبایی خاصی به محیط می بخشند. در این بین گلدان سایز کوچک زیبایی بیشتر نسبت به گلدان های بزرگ و متوسط دارد. این گلدان ها به راحتی در هر جایی می توانند قرار بگیرند و جای زیادی را اشغال نمی کنند.

کارخانه جات تولید گلدان سایز کوچک پلاستیکی، سالانه تعداد زیادی گلدان پلاستیکی در سایز ها و رنگ های مختلفی را تولید و به بازار و متقاضیان عرضه می کند.

کارخانجات تولید گلدان سایز کوچک

بهترین گلدان سایز کوچک کدام است؟

بهترین گلدان سایز کوچک کدام است؟ تولید گلدان کوچک در سایز های مختلفی صورت می گیرد. بهترین سایز گلدان های پلاستیکی سایز کوچک به شکل دایره به قطر ده سانتی متر تا بیست سانتی متر می باشد. گلدان های سایز کوچک پلاستیکی مربعی نیز وجود دارند که طول ضلع های آن ها همانند گلدان های دایره ای ده تا بیست سانتی متر می باشد. این گلدان ها از جنس پلاستیک بسیار مرغوب و با قابلیت بازیافت هستند و بسیار کیفیت خوبی دارند. 

این گلدان ها با اینکه سایز بسیار کوچکی دارند اما جای بسیار زیادی را برای پرورش گل دارند و همچنین زیبایی بسیار زیادی را به محیط می بخشند. پخش گلدان کوچک در سایز ها و رنگ های مختلفی صورت می گیرد و این گلدان ها به دلیل سیاز کوچکی که دارند بیشتر در‌ توری های فلزی بزرگ قرار می گیرند و ده الی بیست گلدان کوچک پلاستیکی بر روی این توری ها قرار می گیرد و روی دیوار نصب می شود. نوعی از گلدان های پلاستیکی سایز کوچک وجود دارند که قطر آن ها پنج سانتی متر می باشد و با نخ های ضخیمی از سقف ها و گلخانه ها آویزان می شود و زیبایی خاصی را به محیط می‌ دهند.

پخش گسترده گلدان سایز کوچک

پخش گسترده گلدان سایز کوچک پخش گسترده گلدان سایز کوچک در کارگاه ها و کارخانه های تولید پلاستیک تولید می شود. این گلدان ها به صورت های عمده و کلی و همچنین جزئی انجام می پذیرد. قیمت نهایی این گلدان های پلاستیکی به عوامل مختلفی بستگی دارد.

مهم ترین و بزرگ ترین عامل اندازه گلدان ها می باشد. اندازه گلدان های پلاستیکی به هر میزانی که بزرگ تر باشند، قیمت بیشتری داشته و کران تر می باشند و گلدان های سایز کوچک قیمت کمتر و مناسب تری دارند. عامل بعدی جنس پلاستیک ها می باشد که اگر از نوع مرغوب و قابل بازیافت باشد، قیمت بیشتری دارند و گلدان های پلاستیکی با جنس پلاستیکی معمولی قیمت ارزان تر و معمولی تری دارند. پخش گسترده گلدان ها سالانه به مقدار انبوهی در انواع سایز ها و رنگ ها عرضه می شود. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهنوش شاه آبادی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09116575403
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: plastpot@
پاسخگویی تلگرام: 09116575403
واتس اپ: 09116575403
اینستاگرام: 09116575403
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز گلدان مخصوص کاکتوس

شاید خیلی از ما ندانیم که هر گلی باید در گلدان مخصوص خود نگهداری شود در نتیجه گل مورد نظر ما به شکل مناسبی رشد پیدا نمی‌کند و حتی امکان از بین رفتن آن‌ وجود خوا

دیدگاهتان را بنویسید